Eesti neiu Susann Kõomägi läheb Euroopat avastama

20. Jun 2018

Eesti neiu Susann Kõomägi valiti osalema Road Trip projektis, mis viib ta juba 23 juunil Euroopat avastama. Road Trip projekt on põnev reisi kogemus, mis viib 8 noort inimest avastama nelja erinevat marsruuti Euroopas. Neli paari sõidab väikebussiga läbi Euroopa. Nad kohtuvad kohalikega ja tutvuvad kohalike Euroopa Liidu projektidega.

Susann kirjutab enda kohta nii:

Minu nimi on Susann Kõomägi, olen 21-aastane. Teen vabakutselisena fotosid ja videoid ning haldan erinevaid sotsiaalmeedia platvorme. Lisaks kuulun restoranide arvustamisega tegelevasse koosseisu Näljane Nelik (www.n4k.ee). Äsja lõpetasin ka praktika neurobioloogia laboris ja sain bakalaureusekraadi geenitehnoloogia alal. Üle kõige meeldib mulle aga reisida ja ühel ilusal päeval potsatas mu postkasti kiri projektist nimega The Road Trip Project. See on Euroopa Liidu projekt Euroopas reisimise populariseerimiseks noorte seas.

Alguses ei pööranud ma sellele kirjale suurt tähelepanu, sest mind kutsuti sinna selliseks n-ö kohalikuks tegelaseks, kes tutvustaks projekti raames reisivatele noortele Eestit. Vastasin kutsele jaatavalt ja õige pea sain telefonikõne projekti casting’u juhilt, kes pärast pikka vestlust tegi mulle ettepaneku hoopis ise sellesse projekti kandideerida. Pärast seda ei suutnud ma enam ei magada ega keskenduda ja kandideerisingi. Casting’u protsess kestis kokku mitu kuud ja mingi ime läbi valiti mind 16 finalisti sekka, kes saadeti Brüsselisse nn finaali. Sealt jäid sõelale ainult 8 võitjat ja mina osutusin üheks nendest.

Ma pole vist elu sees nii õnnelik olnud. Nüüd on aeg jõudnud sinnamaale, et 23. juunil ongi juba minu kord asuda kuuks ajaks minibussiga Euroopat avastama. Elu on seiklus!

 

Jälgi Susanni tegevusi kuu aja jooksul meie Instagrammi kontol.

Vaata projekti kohta siit: roadtriproject.eu

#roadtriproject #EUinMyRegion

Fotod © erakogu

 

 

 

Leave a Reply